מתחם הקריירה של ג'וביט

התאחדות הסטודנטים מציגה שיתוף פעולה חדש שיעזור לכם למצוא קריירה!

 


אז מה זה מתחם
Jobit ואיך זה קשור לסטודנטים?
מתחם Jobit הוא מיזם משותף להתאחדות הסטודנטים וחברת Jobit הנועד לסייע לסטודנטים בישראל למצוא עבודה ולבצע את הצעד הראשון בקריירה שלהם – בזמן הלימודים וגם לאחר מכן.
חברת Jobit היא בעלת פלטפורמה ייחודית לניהול קריירה ומציאת עבודה לצעירים בישראל ובעזרת שיתוף הפעולה עם ההתאחדות היא מייצרת לכם אפשרות לקדם את הקריירה שלכם- כבר בתקופת הלימודים, וכמובן לאחר מכן, בעולם התעסוקה.

 

 


 איך זה עובד?

אינטליגנציה מלאכותית שמשפרת לי את הקריירה
הפלטפורמה הייחודית של Jobit משתמשת בטכנולוגיית AI מתקדמת אשר מחפשת עבור הסטודנטים את הזדמנות הקריירה הנכונה להם, ואף "מדברת" איתם בכדי לוודא את ההתאמה הראשונית למשרה.
בעזרת המערכת, הסטודנטים מקבלים רק הצעות עבודה הרלוונטיות בדיוק עבורם.
במקביל לעבודת המערכת האוטומטית, יועצי הגיוס של Jobit יוצרים קשר אישי עם המועמדים ומעניקים להם הכוונה והזדמנויות קריירה בתאגידים גדולים ובחברות בוטיק ייחודיות.

אז מה השורה התחתונה?
Jobit עוזרת לכם לקדם את הקריירה שלכם. מעבודת סטודנטים שנותנת לכם ערך להמשך הקריירה, דרך המשרה הראשונה אחרי התואר ועד לקידום מקצועי בדרך לתפקידי ניהול או תפקידים מקצועיים בכירים.

 

פברואר: משרה חמה! >>> אפשר לכסות את החור בכיס אחרי תקופת המבחנים

היי סטודנטים\יות – קבלו הזדמנות להרוויח כסף בקלילות ובזמן שמתאים לכם!

סטארט-אפ בועט וצעיר בתל-אביב מחפש נציגי השקה לתפקיד קליל, מהנה וזורם.

הם מציעים לחברות פלטפורמת אי-קומרס עבור העובדים בחברה ובאמצעותה העובדים יכולים להזמין ה-כ-ל (מירקות ועד לפטופ) ואתם מגיעים לשם עם רולאפים, שלטים, פינוקים ואווירה בשביל לעשות שמח ולסייע לעובדים להירשם לפלטפורמה.

 

המטרה: לרשום כמה שיותר אנשים לשירות!

פשוט העבודה עם האנשים הכי כיפיים שיש!

מה עוד?

המשרה: גמישה ונוחה! (2-3 ימים בשבוע)

השעות: לרוב בשעות הבוקר – גמיש אמרנו?

שכר – שעתי גבוה!

המיקום – לרוב יוצאים מהמשרדים בתל אביב

הזמן – עכשיו!

הקו"ח ל – Students@jobit.co.il

שיחות שכר הן אירוע משמעותי בחיים המקצועיים של העובדים והמעסיקים, וכל אחד מהצדדים צריך להתכונן אליהן בהתאם. "לבוא עם מספר" זה ממש לא מספיק, וכדי באמת להצליח על כל אחד מהצדדים מוטלת עבודת הכנה ממושכת.

לא בושה להודות שהחלטתם ללמוד משפטים בהשראת "האישה הטובה". זה ממש בסדר אם תוך כדי בינג'ינג ב"אנטומיה של גריי", דמיינתם איך תוכלו להציל את העולם. זה לא יוצא דופן לפנטז על אקזיט, בעקבות צפייה ב"סיליקון ואלי" או ב"מסודרים", בואו נודה, לפעמים טלוויזיה היא לא רק טלוויזיה.

 

מהו ההבדל בין מציאת עבודה לבין ניהול קריירה? איך בדיוק "מנהלים קריירה?" מדוע חשוב לחשב מסלול מחדש, ולהתאים עצמנו לעולם העבודה המשתנה?