רשימת מוסדות להנחה בתחבורה ציבורית

רשימת המוסדות בהם הסטודנטים זכאים להנחה בתחבורה הציבורית בשנת תשפ"א
מוסדות המוכרים ע"י מל"ג, מה"ט, מוסדות לאמנויות המוכרים ע"י משרד התרבות, בתי ספר לסיעוד, מסלולי י"ג- י"ד של משרד החינוך ומוסדות להכשרת עובדי הוראה.

האוניברסיטה העברית
הטכניון
אוניברסיטת תל אביב
אוניברסיטת בר אילן
אוניברסיטת חיפה
אוניברסיטת בן גוריון
ויצמן
האוניברסיטה הפתוחה
בצלאל
האקדמיה למוזיקה ומחול
המכון האקדמי לב
שנקר
רופין
המכללה למנהל
בראודה
האקדמית ת"א יפו
הדסה
עמק יזרעאל
תל חי
האקדמית נתניה
המרכז הבינתחומי
אפקה
ספיר
סמי שמעון
סמי שמעון
שערי מדע ומשפט
מכון טכנולוגי חולון
המרכז האקדמי למשפט ועסקים
עזריאלי
אונו
אונו
אונו
אונו (לנדר)
האקדמית אשקלון
מכון שכטר למדעי היהודות
כנרת
פרס
האקדמית צפת
מל"א
גליל מערבי
אחווה
המכללה האקדמית לישראל
האקדמית לחברה ואמנויות
המרכז האקדמי שלם
המכללה האקדמית אלקסמי
אמונה- אפרתה
בית ברל
שאנן
המכללה הערבית לחינוך
גבעת וושינגטון
אוהלו- לחינוך וספורט
גורדון
דוד ילין
קיי
תלפיות
וינגייט
אוניברסיטת אריאל
המרכז האקדמי לעיצוב ולחינוך ויצו-חיפה ע"ש נרי בלומפילד
אורנים 
הרצוג
מכללה ירושלים
לוינסקי
סכנין
סמינר הקיבוצים
המכללה האקדמית הדתית לחינוך ליפשיץ
חמדת הדרום
אורט אולייסקי 
אורט בראודה
אורט הרמלין
אורט כפר סבא
אורט סינגאלובסקי
אורט קרית ביאליק
אורט רחובות
אתגר – מכללה להנדסה וטכנולוגיה
ביה"ס הארצי להנדסאים – חיפה
המכללה האזורית אשקלון
המכללה האזורית צפת
המכללה הטכנולוגית באר שבע
המכללה הטכנולוגית בעמק הירדן
המכללה הטכנולוגית רופין
המכללה הטכנולוגית תל חי
המכללה להנדסאים עמל הישגים – אילת
המכללה למנהל אשדוד
המכללה למנהל אשדוד – שלוחת אילת
המכללה למנהל חיפה
המכללה למנהל ירושלים
המכללה למנהל ראשל"צ
בית יעקב בא"י ירושלים
המכללה לצילום קרית אונו
המרכז הטכנולוגי להנדסאים ספיר
הנדסאים באריאל
הקריה ללימודי הנדסה וטכנולוגיה – שלוחת ירושלים
הקריה ללימודי הנדסה וטכנולוגיה
לב הגליל – מכללה לתחבורה ורכב
מכון אבני – המכללה לאמנות ועיצוב תל אביב
מכלול- תכנית מדעית תורנית
מכללת אלקאסמי להנדסה ומדע
מכללת נצרת עילית יזרעאל
מכללת סכנין
מכללת סכנין – שלוחת באקה אל גרביה
מכללת סכנין- שלוחת נצרת 
מכללת עתיד באר שבע
מכללת עתיד חיפה
מכללת עתיד מעלות
מכללת עתיד תל אביב
מרכז חרדי להכשרה מקצועית 
מרכז חרדי להכשרה מקצועית – שלוחת בני ברק
מרכז חרדי להכשרה מקצועית – שלוחת אשדוד
מרכז חרדי להכשרה מקצועית – שלוחת חיפה
מרכז חרדי להכשרה מקצועית (שלוחת בית שמש)
סאונד – ביה"ס הישראלי לעיצוב והנדסת קול
סמינר אוהל אברהם (שלוחת מינהל ראשל"צ)
סמינר אופקים (שלוחת המכללה הטכנולוגית באר שבע)
סמינר אור חיים (שלוחת מינהל ראשל"צ)
סמינר בית בינה (שלוחת מרכז חרדי)
סמינר בית יעקב – חיפה (שלוחת מינהל ראשל"צ)
סמינר בית יעקב בא"י – ירושלים
סמינר בית יעקב גור (שלוחת מינהל ראשל"צ)
סמינר בית יעקב למורות (שלוחת מרכז חרדי)
סמינר בית יעקב מעלות – ירושלים
סמינר בית יעקב פתח-תקוה
סמינר בנות אלישבע
סמינר גור – ירושלים (שלוחת מרכז חרדי)
סמינר דרכי רחל (שלוחת מרכז חרדי)
סמינר הליכות בית יעקב
סמינר זכרון צבי (שלוחה מינהל ראשל"צ)
סמינר מפעלות שמחה
סמינר עלי באר (שלוחת מרכז חרדי)
סמינרחרדי) מרכז
סמינר שערי דעת כהנא
סמינר שערי תמר (שלוחת מרכז חרדי)
סמינר שצ'רנסקי
שנקר – ביה"ס להנדסאים
המכללה הטכנולוגית מקצועי בית יעקב
אורט הנביאים
סמינר גור אשדוד
המכללה הטכנולוגית בית יעקב אופק
אורות ישראל מיסודן של מכללת אורות ישראל ומכללת מורשת יעקב
אורות ישראל מיסודן של מכללת אורות ישראל ומכללת מורשת יעקב
בית רבקה
בית חנה צאנז
מכון מופ"ת
מכון בית יעקב למורות
סמינר מרכז בית יעקב למורות
סמינר למורות נוות ישראל
מכון מורים לחינוך העצמאי
סמינר מרכז בית יעקב
סמינר בית יעקב דרכי רחל
בעלזא
סמינר בית יעקב אפיקי דעת
סמינר בית יעקב עלי באר
סמינר שבילי בית יעקב
מעלות בית יעקב
סמינר בית בינה
סמינר חסידי גור
סמינר בית יעקב בנות אלישבע
סמינר תומר דבורה
סמינר בית יעקב בית מרים
סמינר בית יעקב
סמינר בית יעקב 
סמינר הליכות בית יעקב
נתיבות חכמה 
אחיה-ב"ב
סמינר בית יעקב
סמינר אור חיים
בית יעקב (ויזניץ)
סמינר חסידי בית יעקב (גור)
סמינר בית יעקב זכרון צבי
סמינר בית החסידות- מפעלי חינוך, תורה וחסד
סמינר בית יעקב שערי דעת
בית יעקב גברא
סמינר רמות
סמינר תורני לבנות אופקים
סמינר חסידי לבנות
סמינר בית יעקב החדש- תפארת החיים
סמינר אור לגולה
סמינר שרה שנירר
סמינר שערי דעת
סמינר למו"ג בית יעקב
סמינר בית יעקב באר מרים
המכללה הטכנולוגית אוהל ברכה
המכללה הטכנולוגית בית מלכה
מ.חרדי-סמינר שרנסקי (בית יעקב)
המכללה הטכנולוגית בית מלכה
סמינר בית יעקב אהל אברהם
סמינר תורני
בית תמר
מוסררה ביה"ב לצילום, מדיה, אנימציה
ניסן נתיב, סטודיו למשחק – עמותה לטפוח הבמה
בית צבי, בית הספר לאמנויות הבמה
רימון בי"ס למוסיקה
מנשר לאמנות בע"מ
ביה"ס סם שפיגל לקולנוע ולטלוויזיה
סל"ה – הסטודיו למשחק מיסודו של יורם לוינשטיין
ביה"ס לאמנות תיאטרון הבובות – חולון
המרכז למוסיקה מן המזרח
המכון לאמנויות תל חי
סנדסיאל
ורטיגו בי"ס למחול
המסלול להכשרת רקדנים- מרכז ביכורי העתים
בי"ס לתיאטרון אלטרנטיבי בשלומי
סדנת המחול מטה אשר
גודמן – בי"ס למשחק בנגב
אמן – בית ספר גבוה לאמנות לציבור החרדי
בית הספר לתיאטרון חזותי
בי"ס לקידום ופיתוח תיאטרון הבובות
אימפרו – הסטודיו למשחק בקולנוע ובטלווזיה
תורת החיים – בי"ס לקולנוע יהודי
הסדנא להכשרת רקדנים – עדה אורני
בסיס לאמנות
בי"ס הדרך (בגבעתיים)
המכללה לצילום
מכון אבני
מעלה ביה"ס לטלוויזיה לקולנוע ולאמנויות
תלתן – המכללה לעיצוב ותקשורת חזותית
START – בית ספר חרדי גבוה לאמנות
קרית נוער ירושלים
תיכון בית יעקב
מקיף גילה
בית מלכה
דקל – וילנאי אורט
נוות ישראל
בית יעקב
ישיבה תיכ' תורה ומדע
דחסידי גור
סמינר בית יעקב עלי באר
ברנקו וייס מקיף בית שמש
עמל ליידי דייויס
אמי"ת טכנולוגי דתי
אורט תעופה וחלל
המכללה לטכנולוגיה אורט
עי"ס אלחיה צור באהר
סמינר בית יעקב
תיכון צור באהר
עמל מזרח ירושלים
בית יעקב בית בינה
מקיף דתי אמי"ת קנדי
מקיף רוגוזין אורט
ישיבה תיכונית חיספין
סמינר בית יעקב צפת
הרב תחומי שחקים
אורט פסגות
מכללת גרנאטה לחינוך
עתיד אום אל פחם
מקיף אורט אחווה
מקיף בית ג'ן חט"ב המנוח גאלב מ
הרב תחומי עמל אלוג'דאן כסרא סמיע
רב תחומי מנחם בגין
כ"ג יורדי הסירה
אורט פסגות תיכון דתי ישראלי
מכללה אזורית ע.הירדן
מכללת אורט בראודה
מדעים וטכנולוגיה נצרת
כפר נוער ניר העמק
מקיף חקלאי כדורי
בית יעקב ביתר
מקיף ע"ש רוגוזין
עירוני ב' ישיבה
תיכון חיפה
תיכון לבנות בית יעקב
מסילת יעקב
רמת הדסה
מקיף חדש ע"ש רבין
בית יעקב תהילה
תיכון בית יעקב*
מקיף למדע ולאמנויות
מכללה טכ' ע"ש סיטרין
תיכון טכנולוגי האופק
קרית חנוך אורט
תיכון להנדסה ולמדעים אורט ערבי
גמנסיה ראלית עש קררי
רב תחומי עמל תלמים ירושלים
תיכון דתי עתיד
בית יעקב מעיין החנוך
דרכי שרה
מקיף אריאל
מקיף ז' רביבים
בית מרגלית
אמי"ת המר רחובות
קרית חינוך ע"ש רבין
מקיף ערבי אורט
מח"ט ע"ש אבן רושד
מעלות שרה
בנות אלישיב
אורט ע"ש מקס שיין
עמל א
אורט שפירא אזורי למנהיגות
הדסה נעורים
תו"ם חרב לאת
רמות ים
תיכון טכנולוגי נעמת
עמל ב
מכללת הרמלין להנדסה אורט
אורט התעשיה האווירית
אורט ח"א תל נוף
אמי"ת מנורת המאור פ"ת
מכללה למדע וטכנלוגיה
אמי"ת פתח-תקוה
מחט ערערה בנגב
עתיד ירכא
קיהילתי למצויינות בית ברל
המרכז לעיצוב ולטכנול
מוסדות חנוך אור חיים
בית יעקב ע"ש י' וולף
גמנסיה מודיעים
תיכון בית יעקב וזניץ
תיכון בית מלכה
בית יעקב חסידי בב
סמינר הרב מאיר
סמינר לבנות אלקיים
סמינר תהילה
סמינר הרב כהנא
סמינר עטרת רחל אורט
סמינר בית יעקב החדש בב
סמינר תורני בית יעקב גברא
לדעת חכמה
מקצועי הולץ
מכללה להייטק ולאומנויות ע"ש שימעון פרס(שבח לשעבר)
מקיף אורט למדע וטכנו
אורט טכניקום גבעתיים
אורט מלטון
מכללת אורט סיגלובסקי
מכללת עמל מקס פיין
מרכז נוער
מרכז נוער דתי
אורט ע"ש ה. רונסון
מקיף א כללי
עירוני ג' מקיף
תיכון מקיף אורט ערד
מקיף ע"ש גוטוירט
בית יעקב נווה יוכבד
מקיף ה' כללי
בית יעקב חסידי
בית מלכה אשדוד
סמינר בית יעקב החדש
תיכון בנות אור חיה
בת מלך
מקיף ה דרכא
מקיף אל-פרוק
אורט אדיבי אשקלון
עמל רמות באר שבע
אורט אפרידר רונסון
אורט ימי
גימנסיה דרכא
טכני חיל האויר
דעת ותבונה
בת מלך טבריה
דרכי חנה
תיכון פרי תואר בית יעקב החדש
אורט אורמת
מכללה אזורית כסרא סמיע
מכללת עתיד לוגיטק
ישיבת מכלול
מכללה למינהל
מכללת עתיד כרמיאל
מכללה טכנו' חיל-אויר
בית יעקב אהל חיה
מקיף אורט ע"ש אברט
מקיף ג' עמית
בית הספר הארצי להנדס
אורט אל סייד
ביה"ס לסיעוד במרכז הרפואי ברזילי
ביה"ס לסיעוד במרכז הרפואי שערי צדק
ביה"ס לסיעוד במרכז הרפואי מאיר
ביה"ס לסיעוד במרכז הרפואי בני ציון
ביה"ס לסיעוד, בית החולים א.מ.מ.ס, 
ביה"ס לסיעוד, בית החולים רבקה זיו
ביה"ס האקדמי לסיעוד ע"ש הנרייטה סאלד של הדסה והאוניברסיטה העברית
ביה"ס האקדמי לסיעוד אסף הרופא
ביה"ס האקדמי לסיעוד קפלן
ביה"ס האקדמי לסיעוד "דינה," מרחב בילינסון
ביה"ס האקדמי לסיעוד ע"ש וולפסון
ביה"ס האקדמי לסיעוד ע"ש זיוה טל
ביה"ס האקדמי לסיעוד ע"ש שיינברון
ביה"ס האקדמי לסיעוד ע"ש פט מתיוס, ביה"ח הלל יפה
ביה"ס האקדמי לסיעוד ע"ש טסלר, לניאדו
המכללה האקדמית לישראל ברמת גן חל"צ