מיזמים

פוליטיקאיות צעירות

קמפוסים משתתפים

אוניברסיטת תל-אביב, אוניברסיטת חיפה, אוניברסיטת אריאל, אוניברסיטת בן-גוריון בנגב, המכללה למנהל, הקריה האקדמית אונו, מכללת אורנים, מכללת עזריאלי, מכללת דוד ילין, מכללת ספיר, אוניברסיטת בר-אילן

התכנית "פוליטיקאיות צעירות – מעזות, משפיעות, מנהיגות" הוקמה ע"י ניצן סניור שניאור בשנת 2015, כדי לעודד ולקדם נשים צעירות להיכנס לזירה הפוליטית הישראלית, ברמה הארצית והמקומית. באמצעות מפגשים בגובה העיניים עם נבחרות ציבור ונשים העוסקות בפוליטיקה, נחזק את ההבנה והתחושה כי השדה הפוליטי שייך גם לנו – ויש לנו זכות ואחריות לבחור, להיבחר ולקדם את הדעות ותפיסות העולם שלנו בזירה הציבורית. 

הבעיה: אחוז הנשים בכנסת עומד על – 28%, וברשויות המקומיות על – 18%. ייצוגן הנמוך של נשים גורם לקולות רבים לא להישמע ולא להילקח בחשבון בזירה הציבורית.

הפתרון שלנו: תוכנית עצמאית המעניקה למשתתפות הכשרה איכותית, מקצועית, ומאוזנת מבחינה פוליטית, שכוללת ידע עיוני, כלים מעשיים, סיורים בכנסת ובעיריות, חידוד וחיזוק עמדות אישיות, סדנה לחיזוק הביטחון העצמי, שיפור יכולות שכנוע ועמידה מול קהל, נטוורקינג עם נשים משמעותיות בעולם הפוליטי והצטרפות לקהילת בוגרות מגוונת – המעודדת ומחזקת את ההחלטה להיכנס לפוליטיקה.

"פוליטיקאיות צעירות" הנה התארגנות עצמאית לחלוטין, שאינה משויכת לאף מפלגה או עמותה. אנו נשים צעירות שפועלות עבור נשים צעירות. 
 
ביחד – נעשה את ישראל שווה יותר!
 
♂︎ ♀︎ ⚥︎