חדשות ועדכונים

 

עונת החגים כבר כאן, ואיתה כנראה הנופש הבא שלכם…

אז תגידו, בכנות, כמה פעמים כבר יצא לכם לטוס לחו״ל וברגע שנחתתם נזכרתם ששכחתם לסגור כ"כ הרבה דברים חשובים?

או! בשביל זה אנחנו כאן. כדי להזכיר לכם בדיוק מה צריך:

 

5 דברים שחייבים לעשות לפני שטסים לחו״ל:

1. דרכון בתוקף – כנראה הדבר הכי חשוב שתעשו : לוודא שהדרכון שלכם בתוקף.
פשוט  כי בלעדיו אי אפשר לטוס.
בואו לא ניצור מצב לא נעים ונגרום לכולם להתעכב לטיסה שלהם רק כי הדרכון שלכם לא בתוקף.
דעו שאפשר לחדש את הדרכון בשדה בעלות של 815 ש״ח, רק תביאו אתכם את כל הדברים הנדרשים (2 תמונות, דרכון ישן, תעודת זהות וכרטיס טיסה).

2. חבילת גלישה- אם לא תרכשו מראש תכנית חו"ל בחברת הסלולר שלכם זה עלול לעלות לכם ביוקר…הקפידו להבין בדיוק מה נותנת התכנית: דקות שיחה ותעריף חו"ל לדקה; עלות משלוח הודעות ולכמה אתם זכאים במסגרת החבילה; גלישה סלולרית – באיזה נפח ומה עלות החריגה. בכללי, אנחנו ממליצים להשתמש כמה שפחות בטלפון, כי אתם בחו״ל וכדאי שתהנו מזה, אז השתדלו להתנתק ומדי פעם תראו סימני חיים עם תמונות של אוכל מגרה.

3. ביטוח נסיעות לחו״ל עוד לא עשיתם ביטוח?? אתם כבר ממש תכף עולים על המטוס! אז תרשו לנו להילחץ בשבילכם כמו כל אמא פולנייה ולספר לכם שעכשיו תוכלו לעשות זאת בקליק אחת פשוט עם שירות חדש מבית "גט פנסיה", במיוחד לסטודנטים שאתם. זה פשוט יותר ממה שאתם חושבים, הכירו את :" פספורט קארד" – רוכשים פוליסת ביטוח, והכרטיס יחכה לכם בנתב"ג. מעכשיו, אתם נמצאים תמיד במרחק שיחת טלפון מפתרון כל בעיה. עם כרטיס פספורט קארד לא תחויבו בדמי השתתפות עצמית, בכל שירות רפואי שתקבלו בחו״ל. המזוודה לא הגיעה? מרגישים חלשים? התקשרו ויטעינו לכם את הכרטיס במזומן כדי שתוכלו לשלם לרופא או לקנות את כל מה שאתם צריכים עד שהמזוודות יגיעו. ועכשיו גם תקבלו 20% חזרה מאפליקציית ביט! https://getpensia.co.il/passport-card

4. המרת כספים בארץ – עמלות חברות האשראי הן יותר גבוהות ממה שאתם חושבים, אז תדאגו להמיר את הכסף שלכם בארץ ותגיעו עם כמות סבירה של מזומנים שיתנו לכם שקט להתנהל בחופשיות בהגיעכם ליעד הרצוי.
אם מדובר במדינות בהן המטבע הוא לא דולר או אירו נשלם עמלה כפולה  – על ההמרה לדולר או אירו וממנו למטבע אשר ברצוננו למשוך.
החל מ2016 מחייבות חברות האשראי את הלקוחות בעמלת המרה של 3-3.9% ממחיר העסקה

5. חיסונים – אם אתם טסים למדינה אקזוטית כמו דרום אפריקה, תאילנד, אוסטרליה ודרום אמריקה, כדאי לכם לברר על החיסונים כמה שיותר מוקדם, כי לפעמים צריך לקחת כמה חיסונים עם הפסקות של שבוע ויותר בין כל אחד ולפעמיים לא מאשרים כניסה לאותן המדינות ללא חיסונים מתאימים.
תקבעו טור למרפאות מטיילים ותתייעצו עם הרופא, את התור למרפאות מטיילים תוכלו לקבוע דרך קופת החולים בה אתם נמצאים. וכמובן, אל תשכחו את הפנקס חיסונים, במקרה וחלילה תיפצעו, כדאי שידעו נגד מה אתם כבר מחוסנים.

♂︎ ♀︎ ⚥︎