חדשות ועדכונים

5 אפליקציות שישדרגו לכם את התואר

קבלו רשימה של אפליקציות שיעשו לכם/ן את החיים קלים יותר בתקופת המבחנים ובעיקר יחסכו לכם/ן כאב ראש. מוכנים/ות?


Quizlet
 לתקופת מבחנים מסודרת וירוקה יותר

הגיע הזמן להעיף את המחברות והסיכומים לטובת אפליקציה שתשדרג לכם/ן את כל חווית הלימודים! קבלו את האפליקציה שיוצרת עבורכם/ן כרטיסיות וירטואליות שעליהן ניתן להוסיף הערות אישיות, סרטונים, תמונות וקטעי אודיו. בעזרת קוויזלט תוכלו להשתמש בעזרים חזותיים שיסייעו לכם/ן לנהל מידע מורכב, להבהיר תהליכי חשיבה ולשפר את הזיכרון. נכון מגניב?

כדאי לדעת: אפשר לשתף את הכרטיסיות עם אנשים נוספים.

Google play

App store

 

Ginger כי אינגליש שפה קשה

האפליקציה מספקת למשתמש/ת פתרון יעיל ומהיר לכתיבה באנגלית בצורה מדויקת בזמן אמת (תוך כדי כתיבה). ג'ינג'ר יודעת להציע תיקון עבור שגיאות איות ודקדוק ומציעה תיקונים בהתייחס להקשר של המשפט שנכתב. דבר זה מאפשר ליצור תוכן הגיוני שמשקף את המסר המדויק שהמשתמש/ת רצה להעביר. 

כדאי לדעת: אם אתם/I צריכים/ות לשלוח ניסוח רשמי עבור ראיון עבודה או סתם ניסוח קליל לחבר מהטיול האחרון שלכם/ן בחו"ל, ג'ינג'ר מאפשרת לכם/ן לכתוב תוכן כללי ולאחר מכן לבחור את הניסוח המדויק בהתאם לצורך שלכם/ן.

Google play

 

exam countdown lite אם אתם/ן מהטיפוסים שצריך להלחיץ

האפליקציה הזו מיועדת עבור כל הסטודנטים/ות שעומדים/ות בפני תקופת המבחנים ולוח זמנים צפוף במיוחד. הממשק הפשוט מאפשר לכם/ן לרשום את תאריכי הבחינות והמטלות קרובות להגשה והאפליקציה תספור אותם עד לרגע הגדול בעוד חודשים, שבועות, ימים או דקות. לחלק ממכם/ן זה יכול להוביל להתקף חרדה, אבל אם יש כמה מבניכם/ן שצריכים/ות לעמוד מול העתיד המתקרב – זה מושלם!

Google play

App store

 

Study Music לשיפור חוויית הלימודים

לא יכולים/ות ללמוד בלי מוזיקה ברקע? האפליקציה הזאת בשבילכם/ן! מפתחי האפליקציה טוענים שצלילי המוזיקה מסייעים לסטודנטים/ות להתמקד במשימות קוגניטיביות כמו שינון החומר, שיפור הזיכרון והענקת תחושת רוגע ושלווה. שווה ניסיון!

כדאי לדעת: ניתן להוסיף למוזיקה גלי אלפא (גלי הפעילות החשמלית של המוח בשעת רגיעה ובשלבים הראשונים של שינה קלה) וצלילי טבע. נכון שאתם כבר רגועים?

Google play


BuzzFeed
 כי חייב הפוגה קצרה

אם אתם/ן שניה וחצי מלטפס על הקירות בספרייה או להירדם על המקלדת – כדאי שתיקחו הפסקה קצרה עם BuzzFeed ותתמסרו לכמה דקות של הנאה מוחלטת. האפליקציה מאפשרת לכם/ן להכיר עובדות לא חשובות, להשתעשע עם חידונים ולקרוא כתבות ממגוון נושאים. לא יודעים מה אתכם/ן, אבל לנו זה עשה מצב רוח!

כדי שתדעו: זה ממכר! שלא תגידו שלא אמרנו…

Google play

App store

♂︎ ♀︎ ⚥︎