חדשות ועדכונים

חופשת סמסטר בסטייל

אחרי תקופה של חצי שנה בה למדתם ונבחנתם, הגיע הזמן לצאת לחופשת סמסטר חווייתית. טיול ג'יפים בחו"ל יכול להיות האופציה האולטימטיבית עבורכם הסטודנטים, הוא מתאים לחופשה בת מספר ימים עם אפשרות ביקור בכמה יעדים אקזוטיים ולחוות חוויה ייחודית שאין שניה לה. הנה מספר סיבות למה טיול ג'יפים ישדרג לכם את החופשה וגם כמה יעדים שחובה לבקר בהם. 

תוכן שיווקי

 

טיול בסגנון אחר

סטודנטים רבים מעדיפים לנצל את חופשת הסמסטר בחופשה מפנקת בחו"ל, הם מחכים לרגע בו הם יחליטו על היעד לחופשה הבאה שלהם, יסגרו טיסה ומלון ויבחרו מבין שלל אטרקציות מובילות את אלו שהם יבקרו בהן לאורך החופשה. כל הטיולים הללו הם נהדרים. אך לעיתים מתחשק  משהו אחר, טיול מרתק, מיוחד ומסעיר יותר שהרבה זמן לא חוויתם. קונספט של טיולי ג'יפים מגיע כמעט לכל היעדים בעולם ובנוסף לכך, ישנם מקומות שניתן להגיע אליהם אך ורק בנסיעה בג'יפ, כמו הרי הפינדוס ביוון, דיונות הסהרה במרוקו, ביקור בקווקז בגאורגיה ועוד.

 

טיול ג'יפים במרוקו

מסע ג'יפים במרוקו מזמן עבור המבקרים חוויה נהדרת. באמצעות  הג'יפים ניתן להגיע אל שלל מקומות במרוקו שבלתי אפשרי להגיע אליהם בנסיעה ברכב רגיל. טיול זה יחשוף בפניכם את אזור סהרה המדהים במרוקו, הרי האטלס, תוכלו לצפות בנוודים המקומיים, שיירות גמלים, כפרים ברברים נידחים ולהנות מריחם של המאכלים הייחודיים המרוקאיים. טיול זה יציג בפניכם נופים עוצמתיים שכמותם לא ראיתם מעולם אשר יהפכו את המסע למרוקו להרפתקה מרגשת.

 

טיול ג'יפים בגאורגיה

הגאורגיים המקומיים מאמינים שארצם היא אלוהית. אפשר להזדהות איתם לאחר היכרות עם רכזי ההרים העוצמתיים והנופים הקווקזים המרהיבים במהלך טיול ג'יפים חוצה גיאורגיה. שם התרבות, האנשים, הספרות, האלכוהול, האוכל והשפה יכבשו אתכם בשילוב עם הנהרות זורמים מהים השחור, הפריחות המדהימות בעונת האביב, רכסי הרי הקווקז שבפסגותיו ישנם ניצנים של קרחונים, כפרים נידחים בהם מתגוררים שבטים קווקזיים וסוונים, מבצרים עתיקים מימי הבינים וטעימה מכל אזורי התרבות וההיסטוריה במדינה זו.

 

טיול ג'יפים בנמיביה

המדבר בנמיביה מלא בדיונות מרהיבות בגודלן, מדובר באחד מאזורי המדבריות היפים ביותר בעולם. טיול בנסיעה בג'יפ יחשוף בפניכם מקום מלא בחיים. מנופים עוצרי נשימה ועד לתרבויות מרתקות שישאירו אתכם מופתעים וצמאים לעוד. המסע אל נמיביה מתחיל בחולות האדומים וממשיך אל שרידי העצים ההיסטוריים, אגמי המלח היבשים, בעלי חיים פראיים, שבטים מקומיים המציגים תרבות מיוחדת – נשים גבוהות מאוד, ערומות למחצה מסתובבות כשעל ראשיהן בוץ. בנוסף להן, קיים שבט מיוחד ומרתק שנקרא "הימבה" שאזורי המחייה שלו הם בצפון נמיביה ושרידי תרבות נוספים שיהפכו את החוויה שלכם לאחרת מכל טיול שהכרתם.

 

טיול ג'יפים בחו"ל, הוא אחד מבין פעילויות האקסטרים המגניבות והמרעננות ביותר שתחוו. אם בא לכם לחגוג את חופשת הסמסטר בפן קצת שונה, זוהי הפעילות האולטימטיבית עבורכם! חופשה מהנה.

 

 

 

♂︎ ♀︎ ⚥︎