חדשות ועדכונים

נושאי הלימוד המבוקשים בתחומי העיצוב והאמנות

חושבים להפוך תחביב למקצוע? אם אתם מתעניינים בתחומי העיצוב והאומנות תשמחו לגלות כי קיימים מגוון רחב של מקצועות המתבססים על היכולת שלכם להפעיל את הצד הימני של המוח – הצד האחראי על החלק היצירתי בנו. החל ממקצועות כמו עיצוב גרפי המאפשרים לכם לברוא עולם שלם באמצעות המחשב – מאתרי אינטרנט ומוצרי פרסום ועד ליצירות אמנות מרהיבות, דרך עיצוב פנים המאפשר לכם לבטא את האמירה הייחודית שלכם בחלל ועד לתחומי הטקסטיל, התכשיטנות והאופנה באמצעותם אתם מסייעים לאחרים להיראות טוב יותר על ידי הראייה היצירתית שלכם. כיצד מתחילים ללמוד כל אחד מהמקצועות ומהם נושאי הלימוד המבוקשים בתחומים אלה?

תוכן שיווקי

 

קורס עיצוב גרפי – עכבר ממוחשב בונה מציאות

קורס עיצוב גרפי מעניק לכם את הכלים להבנת סודות הקומפוזיציה על נייר. כאשר אנו רואים עיצוב כלשהו ומחליטים האם הוא יפה או מכוער – כיצד המוח שלנו עובד? מסתבר כי יש עקרונות בסיסיים המבוססים על חלוקה נכונה של האלמנטים על הדף, צבעים המשתלבים בצורה הרמונית זה בזה או מדגישים אחד את השני ודרך נכונה להשתמש אפילו בצורתן של האותיות.

במהלך קורס עיצוב גרפי רוכשים הן את הידע התיאורטי הנדרש על מנת ליצור יופי והן את הידע המעשי על מנת לתפעל את התוכנות הממוחשבות המיועדות ליצירה זו. תתפלאו איך תוך מספר חודשים אתם יכולים ליצור כמעט כל עיצוב שראיתם בעיתון או באינטרנט. לתחום יש ביקוש עצום במשרדי פרסום, חברות לבניית אתרים וחברות דפוס ברחבי הארץ והעולם.

עיצוב אופנה – שיק או שוק?

האופנה משתנה כל העת בזכות רעיונות חדשים ומגמות שמופצות על ידי אייקוני אופנה חשובים ברחבי העולם – במיוחד בבירות האופנה כמו פריז ומילאנו. כיום, עולם האופנה משווע לראייה חדשנית ולכיוונים שאיש עדיין לא חשב עליהם. גם המעצבים הישראלים הצליחו להביע את חותמם בעולם זה. הן שמלות מעוצבות, הן חליפות מחויטות והן נעלי עקב מעוצבות – המשיכו והפכו את השמות הגדולים של עולם האופנה הישראלי למבוקשים בעולם.

כיום, גם אתם יכולים להקים את המותג הפרטי שלכם או להשתלב בחברה גדולה יותר לאחר קורסים מתקדמים בעיצוב אופנה. בדומה לעיצוב גרפי, גם בקורסים אלה לומדים את הפן התאורטי הנוגע לעיצוב בגד פרופורציונלי והן את הפן המעשי – הבדים השונים, טכניקות התפירה ועיצוב הבגד בפועל. אם אתם מתרגשים מאופנת עלית ייתכן וזה המקצוע המתאים עבורכם.

עיצוב פנים – יוצרים חללים חדשים

עיצוב פנים אף הוא מציע קריירה מתגמלת, אותה אפשר להתחיל כעצמאי או להשתלב בחברות קיימות של מעצבים וותיקים. אם אתם נכנסים לחדר ורואים את הפוטנציאל האדיר שלו – אם רק תשתנה התאורה, הריהוט, צבע הקיר ועיצוב החלון אתם מתאימים בול למקצוע הזה. בעיצוב פנים לומדים טכניקות וחומרים שונים לצד אופנות משתנות בתחום תכנון החלל. מתחילים לתכנן חדרי מגורים ומטבחים, משרדים ושטחים משרדיים ולאט לאט מגלים כי בתחום זה האפשרויות כמעט בלתי מוגבלות. אם אתם רוצים לעסוק במקצוע זה לפרנסתכם או לעצב את הנכס האישי שלכם – נסו קורס מקיף לעיצוב פנים.

תכשיטנות – היופי שעונדים

נסכם בתחום מבוקש שהתפתח כיום למגוון רחב של סוגי תעשיות. החל מעיצוב תכשיטים פשוטים באמצעות חרוזים וכלה בעיצוב תכשיטי יוקרה עם זהב, כסף ויהלומים. תחום הצורפות והתכשיטנות עבר שינויים משמעותיים בעשורים האחרונים. המתכננים של עיצוב התכשיט – הקרויים "מודליסטים" החלו לעבור לעולם הממוחשב. לכן, חלק מהתכשיטים כיום מודפסים באמצעות מדפסות תלת ממד או בטכנולוגיות אחרות. עם זאת, עדיין קיים ביקוש עצום לתכשיטנים היוצרים בעבודת יד יצירות אומנות מופלאות כמו עגילים, תליונים וצמידים שמעטרים בחינניות את גופם של העונדים אותם. היום, כאשר התכשיטים השונים הפכו להיות נחלתם של שני המינים – כמות הלקוחות הפוטנציאליים שלכם בתחום זה עצומה.

♂︎ ♀︎ ⚥︎