חדשות ועדכונים

סחר בינלאומי, תלות בסייבר וצורך במתכנתים ומנהלי משאבי אנוש משנים את שוק העבודה של היום. רוצים לפתוח דלת לקריירה מתגמלת? הנה כמה קורסים נחשבים שכדאי לכם להכיר.

תוכן בשיתוף מכון היצוא

היכרות עם הקורסים הנחשבים יכולה בכל תקופה לסייע לגברים ונשים בגילאים שונים. למרות שינויים בשוק העבודה ודינאמיות שמאפיינת את המאה ה-21 יותר מכל תקופה אחרת בהיסטוריה, אפשר להצביע על 5 מסלולי הכשרה עם ערך מוסף:

1. קורס יבוא יצוא

סחר בינלאומי הוא בין המאפיינים הבולטים בעידן המודרני. היות והעולם מתנהל כמו כפר גלובאלי, רק בעזרת קורס יבוא יצוא אפשר לקחת חלק במתרחש ולהציע ערך מוסף לחברות, ארגונים ומדינות. מבחינה פרקטית, הקורס גם מעניק כלים יעילים לסחר בינלאומי ומאפשר היכרות עם נושאים בסיסיים כמו אמצעי שילוח, מכס, לוגיסטיקה, עלויות אחזקה, רגולציה וכן הלאה.

2. קורס סייבר

אי אפשר לדבר על השכלה בעידן של היום בלי להזכיר את עולם הסייבר. תחום הסייבר מתפתח בקצב מהיר ובשביל להכיר אותו לעומק צריך לעבור קורס ייעודי. החדשות הטובות הן שהקורס מתאים לגברים ונשים בטווח רחב של גילאים, ושלא בהכרח חייבים להגיע עם רקע מקצועי או שירות ביחידות המודיעין של צה"ל. בפועל, הקורס מותאם לקהל היעד ואפשרויות הבחירה בו מגוונות מכפי שנהוג לחשוב.

3. קורס מדיה דיגיטלית

רוצים להישאר בסביבה המקוונת אך מעדיפים לנצל יכולות מסחר, קידום ושיווק? כנראה שבשבילכם המציאו את המסלולים של קורס מדיה דיגיטלית. בקורס הזה תלמדו על הבדלים בין פרסום ברשתות חברתיות לבין קידום במנועי חיפוש, תדעו כיצד לבנות קמפיין שיניע גולשים לפעולה ותקבלו הצצה אל מאחורי הקלעים של ענף התקשורת. באותה הזדמנות גם תוכלו לייצר לעצמכם קשרים אישיים ולפתוח דלתות בדרך לקריירה מעניינת בתחום מבוקש.

4. קורס תכנות

תכנות נחשב עד לפני מספר שנים לתחום אפור שרק מעטים הצליחו להסתדר בו. מאז השתנו הרבה דברים וכיום תכנות הוא כלי שכמעט בלתי אפשרי להסתדר בלעדיו. כתוצאה מכך יש גם רמות שונות של תכנות וקורסים שיכולים להתאים לאנשים עם או בלי ניסיון קודם. בין היתר, הדגש בקורס תכנות הוא על האופן שבו אפשר להפוך חזון תאורטי למציאות טכנולוגית ועל השילוב בין חומרה לתוכנה. זה מה שעומד בבסיס הסילבוס של הקורס ומכאן נובעים היתרונות שלו.

5. קורס ניהול משאבי אנוש

אחרי כל הטכנולוגיה, המחשבים והגדג'טים, מה שנשאר הם אנשים שאותם צריך לדעת איך לנהל. בדיוק כאן נכנסים לתמונה מומחים בניהול משאבי אנוש שגם נהנים מביקוש ומשכורות גבוהות בשוק הפרטי והציבורי. בעידן של היום, כל חברה חייבת מחלקה יעילה של משאבי אנוש ויכולת לייצר בידול מול המתחרים. זו הסיבה שבגללה קורס ניהול משאבי אנוש זוכה להצלחה וכאן טמונים היתרונות שלו בהשוואה לאלטרנטיבות.

♂︎ ♀︎ ⚥︎