חדשות ועדכונים

קול ששון וקול תרומה

תכירו את תומר ששון – סטודנט לתואר שני לקידום זכויות וניהול מדיניות חברתית באוניברסיטת תל אביב, והסטודנט הראשון בתולדות התאחדות הסטודנטים והסטודנטיות שהחליט לתרום פרס בו הוא זכה. 

בחודש ינואר התקיימה 'הגרלת דלק הגדולה'. אלפי סטודנטים וסטודנטיות מכל הארץ שמחזיקים בכרטיס ההנחה של דלק נרשמו וקיוו לסיכוי לזכות באחד משלושת הפרסים הגדולים; קורקינט חשמלי וקסדה, מכונת קפה ו-600 שקלים לתדלוק בתחנות 'דלק'.

יום לאחר ההודעה לזוכים המאושרים, הזוכה תומר ששון פנה אלינו וביקש לתרום את הפרס למיזם 'מתוק לנשמה' שמוביל איתמר גלזר, סטודנט להנדסת מכונות באוניברסיטת בן-גוריון. השניים הכירו דרך יוזמה חברתית אחרת נרקם ביניהם הקשר. כשתומר סיפר לנו על הרעיון לתרום את הפרס ל'מתוק לנשמה', התרגשנו מהכוונה ששמה במרכז את טובת הכלל. 

'מתוק לנשמה' הוא מיזם ארצי שהתחיל מיוזמה פרטית של איתמר שפרסם ב"סיקרט" תל אביב על היותו אופה חובב שמחפש מעוניינים בעוגה ומפגש. הוא קיבל עשרות פניות והבין שעולה פה רצון גדול מהשטח. אז הוא התחיל לעשות את זה לבד, ולאט לאט הצטרפו אליו עוד מתנדבים, "כיום אנחנו עובדים ב-10 מוקדים בארץ, מעל 1,000 מתנדבים שמכינים ומחלקים עוגות". המיזם המתוק של איתמר נוצר כדי להפיג בדידות לאזרחים ותיקים, ניצולי שואה, חיילים בודדים. "איך זה עובד?" מספר לנו איתמר, "מכינים עוגה, לוקחים את הקורקינט והולכים לחלק לכל מי שישמח. חלק מהעניין זה גם לשבת עם אותם אנשים, לחלוק איתם עוגה ולבלות איתם זמן איכות".

ואם במקרה תהיתם, כבר יש נבחר מאושר ממתנדבי 'מתוק לנשמה' שמחכה לקורקינט. בזכות התרומה של ששון, מתנדב נוסף יוכל לחלק במהירות ויעילות הרבה עוגות לעוד חיילים בודדים, ניצולי שואה ואזרחים ותיקים.

רוצים לקחת חלק עם תומר במיזם ולשמח רבים ורבות? >>> לחצו כאן

גם לך בא לזכות בפרס באחת מהגרלות דלק ולקבל הנחה בתדלוק? >>> לחצו כאן

♂︎ ♀︎ ⚥︎