חדשות ועדכונים

אם גם אתם התעייפתם מהצעות עבודה שלא מספקות לכם את הניסיון שאתם צריכים להמשך הקריירה, או כאלה שבכלל לא תואמות את היכולות, הדרישות והתואר האקדמאי שלכם – זה בדיוק הזמן שתקראו את המאמר הזה ותכירו את Jobit. (שתי דק' קריאה)

תוכן בשיתוף Jobit

Jobit היא פלטפורמה חדשנית לניהול קריירה ומציאת עבודה לצעירים בישראל, וככזאת היא מייצרת לכם אפשרויות לקדם את הקריירה שלכם כבר בתקופת הלימודים – וכמובן לאחר מכן.

אם פעם ההורים שלנו היו מתחילים לעבוד בבנק לדוגמה, הם היו מתקדמים בקו ישר בתוך הארגון מתפקיד של טלר לבנקאי, מבנקאי למנהל צוות, משם לניהול הסניף ובמקרה הטוב גם צפונה, וכעבור 40 שנות עמל יוצאים לפנסיה (איזה כיף!)

היום המצב שונה! אנחנו רוצים הרבה יותר, ושיק שמן כבר לא מספיק לנו. אנחנו רוצים להרגיש משמעות ואתגר, לצבור ניסיון ולהתפתח בעבודה. וברגע שאנחנו מתחילים לעבוד במשרה אחת, מתפתחים וצוברים ניסיון, אנחנו מתחילים לחפש את האתגר הבא, בחברה אחרת ששם נוכל להביא לידי ביטוי את הכלים שרכשנו, וגם להרוויח יותר. – וככה אנחנו בונים לעצמנו קריירה.

Jobit הוקמה כחברה של "צעירים למען צעירים" מתוך הבנה שאנחנו, צעירי ישראל, כבר לא מצפים לאותו הדבר מהקריירה שלנו.

בשלב הראשון בעת ההרשמה, המערכת תשאל אתכם מספר שאלות כדי שהיא תוכל לאפיין את הקריירה שלכם, כמו: תחום תעסוקה, תפקידים שתרצו לבצע, היקף משרה (יש אחלה משרות לסטודנטים!), ציפיות שכר, ניסיון תעסוקתי, לימודים ועוד כמה שאלות קלילות – סה"כ מערכת מתעניינת.

בשלב השני, באמצעות בינה מלאכותית מתקדמת (שמעתם פעם על טכנולוגיית Ai?!) המערכת לומדת אתכם, ומתחילה להציע לכם רק הצעות עבודה רלוונטיות עבורכם! היא "תדבר" אתכם בכדי לוודא את ההתאמה הראשונית למשרה, ותמשיך ללמוד אתכם בכל שלב בקריירה לפי התשובות שתספקו לה, ככה שבעתיד כל הצעות העבודה שתקבלו ממנה באמת יתאימו לדרישות שלכם, יקדמו אתכם ויספקו לכם ערך מוסף בפיתוח הקריירה שלכם.

במקביל לעבודת המערכת החכמה, יועצי הגיוס של Jobit יצרו אתכם קשר אישי ויעניקו לכם הכוונה והזדמנויות קריירה בתאגידים גדולים ובחברות בוטיק ייחודיות. הזדמנויות שיקדמו לכם את הקריירה החל מעבודת סטודנט, דרך המשרה הראשונה אחרי התואר, ועד לקידום מקצועי בדרך לתפקיד ניהולי או תפקידים מקצועיים.

זהו! קראתם מספיק והקריירה שלכם מתחילה ע-כ-ש-י-ו! היכנסו למערכת החכמה של ג'וביט ותתחילו לעבוד על הקריירה שלכם. >>> מתחם ג'וביט באתר התאחדות הסטודנטים והסטודנטיות הארצית.

♂︎ ♀︎ ⚥︎