חדשות ועדכונים

הגעתם לפה, איזה כיף! אז כנראה שטבעת על האצבע כבר יש! איך היה? מרגש?

בואו כנסו, תרגישו בבית, תשתו משהו, אל תשכחו לנשום, ויאללה, בואו נתחיל ביחד במסע מרגש שכולו שמחה ואהבה! בלי לחץ, שלב שלב, לאט לאט, יד ביד עד לחתונה המושלמת וכל זה ללא עלות נוספת מצדכם!

רגע, לפני הכל בואו נכיר קצת, אנחנו The Happy Wedding Company נולדנו לפני כשנה רק בשבילכם הזוגות הצעירים והאוהבים טוב וכיף, לא רק ביום החתונה, אלא בכל המסע.

אז מי עומד מאחורי Happy Wedding?

הראשונים הם התאחדות הסטודנטים הארצית של ישראל. עמותה ששמה לה כמטרה לשפר את מצב הסטודנטים בישראל בכל תחומי החיים שתכנון חתונה הוא חלק ששואב זמן במהלך הלימודים. "הקבוצה" החבר'ה הכי חזקים בתל אביב, בעלים של שבעה ברים- הדיזי פרישדון, המזג, הטנג'יר, הג'אבה ועוד.  בצד המקצועי נמצאים בליס הפקות שמפיקים חתונות שטח כבר למעלה מ-20 ו- Wedit- אפליקציית חינמית שעוזרת לשני בני הזוג לתכנן את החתונה עם רשימת מטלות וטיפים שאי אפשר לחיות בלעדיהם.

אז מה אנחנו עושים בעצם? המטרה שלנו היא ללוות אתכם בתהליך חתונה. תחילה נשמע מכם מה התקציב, הסגנון, כמות האורחים וכו' ובהתאם לזה נשלח אתכם רק למקומות שהכי מתאימם לכם כדי שלא תבזבזו את הזמן על מקומות לא רלוונטיים. לאחר מכן נדאג שתסגרו בגן אירועים/אולם בצורה הוגנת וטובה שבו העסקה תצא לכם הכי משתלמת.

איך אנחנו עושים את זה? פשוט מאוד- בגלל שהבעלים של החברה הם קבוצות חזקות, ככה גם היכולת שלנו להשיג את המחירים הטובים ביותר עבור הזוגות שלנו ובנוסף- השרות שלנו לא עולה לכם כסף אנחנו מרוויחים מהספקים עצמם.

אתם בטח שואלים עכשיו אבל מי נמצא במשרדים? הרי אין סיכוי שפוגשים את כל השותפים בפגישה. אז אתם צודקים. נעים מאוד להכיר, אנחנו נועה, גל והיא-לי, שלוש בנות צעירות ונרגשות שעברנו את חווית הנישואים האישית שלנו ממש לא מזמן, ועוברות אותה מאז כל יום ויום, ואין דבר שאנחנו יותר אוהבת (אולי לאכול (: )

כן, אנחנו יודעות, אתם שואלים עכשיו המון שאלות, לא מבינים מאיפה להתחיל, מה עושים קודם, מהם השלבים הנכונים. אנחנו מבטיחות שלכם זה יהיה הרבה יותר פשוט, הרבה יותר שמח, והרבה יותר משתלם. אתם רק צריכים לרצות שנעזור לכם בארגון ובמסע המדהים שאתם מתחילים, המסע לחיים המשותפים.
אנחנו פה אתכם, בשביל לעזור, לשמח, לתמוך, וכמובן לתת לכם את כל האמצעים על מנת שתיצרו את החתונה המושלמת בשבילכם! כמו בחלומות. ביחד נבחר את המקום המושלם, את הספקים הכי מקצועיים, שאיתם תרגישו הכי בנוח ביום הקסום שלכם, ואפילו, אם תרצו, נהיה פה בשביל לייעץ לשמלה המושלמת, לחליפה ואפילו לטבעות. (יש לנו כל מה שתרצו).

את כל המסע אנחנו נעשה ביחד, בשקיפות מלאה בחברות ואכפתיות אמתית, כי אנחנו רואים בכל זוג עולם ומלואו, כל זוג מבחינתנו הוא שונה ומיוחד, ואנחנו נדאג להתאים לכם את החתונה המיוחדת שלכם במינימום כאב ראש ובמקסימום שמחה., וגם מבטיחות שבמחיר הכי משתלם.

כי אנחנו מאמינות שחתונה שמחה מתחילה בזוג שמח.


 

♂︎ ♀︎ ⚥︎