חדשות ועדכונים

אנחנו יודעים מה תעשו בקיץ הזה: 5 דברים שווים לעשות בחופש

בין אם אתם עמוק בתוך המבחנים, ובין אם אתם כבר מריחים את ריחו של החופש, ממש בקרוב תוכלו ליהנות מחודשי הקיץ המאושרים והעליזים ולתכנן את תחילתה של שנת הלימודים הבאה. נכון, קל מאוד להישאב לבטלה טוטאלית אחרי שעמלנו כל כך קשה במהלך השנה, אבל לפני שאתם נופלים לגמרי, יש לנו 5 דברים שאתם ממש חייבים לעשות.

Work Hard Play Hard

בדרך כלל אומרים – 'הכן את גופך לקיץ', אצלנו, אומרים 'הכן את גופך לשנת הלימודים הבאה'. לפעמים בתקופות של עומס במהלך הלימודים, אנחנו מגלים כי אין לנו מספיק זמן בכדי לשמור על שגרת פעילות גופנית. אם נכין את הקרקע עוד בקיץ, נוכל להרגיל את גופנו מבעוד מועד לשגרה של פעילות גופנית כך כשנגיע כבר לתחילת שנת הלימודים, לשמור על שגרה זו יהיה הרבה יותר קל. ההמלצה שלנו: קחו שעה ביום והקדישו אותה להליכה על חוף הים ותרגילי כוח, רצוי מול השקיעה.

תנו לקארמה לעבוד בשבילכם

יש שיאמרו כשאתה נותן, העולם נותן לך בחזרה. אחרים יגידו לתת זה להראות למישהו שאתה אוהב, ואולי אפילו שזו אחלה דרך להכיר אנשים חדשים. בשורה התחתונה, להתנדב זו הזדמנות לתת משמעות לחופשת הקיץ. בין אם זה בעמותה לעזרה לבעלי חיים, ובין אם זה בחברת ילדים או אזרחים ותיקים, זו דרך נהדרת להעביר את הזמן, להישאר פעילים, אנרגטיים ולעשות למישהו ממש טוב על הלב. באתר עמותת "רוח טובה" תוכלו למצוא שלל הזדמנויות ודרכים בהם תוכלו לתרום ולהתנדב:

https://www.ruachtova.org.il/

עולים שלב

אם כבר להתנדב, למה לא לעשות את זה במהלך שנת הלימודים וגם לקבל על זה מלגה? המלצה שלנו, תתחילו לחפש את המלגה האולטימטיבית בשבילכם ולתכנן איך תראה שנת הלימודים הבאה עוד בתקופת הקיץ, כשאתם פנויים וחופשיים. לדוגמה, בחברת האוטובוסים "דן " מציעים לסטודנטים מלגה מעניינת: גם עבודה מסודרת כנהגי אוטובוס, גם משכורת חודשית וגם מלגה על סך 33,000 ₪.

לפרטים והרשמה מלגת "אלקטרו-דן": לחצו כאן

לפרטים והרשמה למלגות נוספות: לחצו כאן

אם אין אני לי, אני הפנימי לי

מה יותר טוב מאשר לנצל את חופשת הקיץ כדי להתחבר לעצמנו? מתי כבר יוצא לנו במהלך השנה לשבת בשקט, לנטרל את רעשי הרקע ולעשות מדיטציה? מדובר בדרך אפקטיבית להכין את המוח והאנרגיות שלנו לשנת הלימודים החדשה. מחקר שנערך ב2010* מצא שמדיטציה של שמונה שבועות שיפרה את זרימת הדם לאונות המצחית והקודקודית בקליפת המוח וכן את הביצוע במבחני זיכרון שונים.  ההמלצה שלנו – להתחיל בחמש דקות ביום ולאט לאט לעלות לחצי שעה. למיטיבי לכת: סדנת ויפאסנה של שבועיים.

תודו לנו כשתקבלו 100 במבחן הבא שלכם.

לרכב על ההזדמנות

בראש רשימת המועדפים בקטגוריית נוחות ואיכות החיים, עומדת הניידות שלנו במהלך שנת הלימודים. לכן, אם אתם חובבי אופניים וקורקינטים, תתכוננו כבר מעכשיו ואל תשכחו להצטייד בקסדה ובאמצעי בטיחות. זה זמן מעולה לעשות טיפול מקיף לכלי הרכב שלכם ולבדוק את תקינות הגלגלים והמנוע. במידה ואתם בעלי רכב, תוכלו לנצל את חופשת הקיץ בכדי לטפח ולשטוף את רכבכם. כמו כן, זו הזדמנות מצוינת להוזיל עלויות של ביטוחים ודלק ולברר על חלופות זולות מהקיימות. במקרה הזה, אולי אפילו נוכל לעזור לכם. על כרטיס ההנחה של דלק כבר שמעתם? אני רוצה כרטיס

 

♂︎ ♀︎ ⚥︎