חדשות ועדכונים

מאוד פשוט להזדהות עם הקושי בלהיות סטודנט. זה לעבוד ב-3 עבודות, לשלם שכר דירה, נסיעות, לימודים, בילויים ויציאות (כי מה, לא נחיה?) ובנוסף לכל זה, לעבור את תקופת המבחנים בשלום. 

התקופה הסטודנטיאלית היא מורכבת, מאתגרת ובעיקר ממש מעייפת. 

אז איך מצליחים לתמרן בין כל ההוצאות ועדיין לסיים את השנה בלי שצילה מהבנק מתקשרת לצעוק עלינו לסגור את המינוס? 

הכנו לכם 5 צעדים פשוטים להפוך מינוס לפלוס. 

 

תחשבו לטווח הרחוק

אם יש לכם אופציה לקבל יותר ולחסוך בו זמנית לא תלכו על זה? השגנו לכם מחשבים ניידים DELL  במחירים ממש שווים, והדובדבן שבקצפת – בין 3 ל-4 שנות אחריות על מגוון הדגמים. זה אומר שב-3 שנים הקרובות לפחות, לא תצטרכו לדאוג שהמחשב שלכם יתקלקל. מדובר בחיסכון בתיקונים, חיסכון בזמן, וגם בקנייה בטוחה ובשקט נפשי. 

קחו אותי להטבה הזאת>>

 

לא צריך לדאוג יותר משכר הלימוד

הצעד השני והכי פשוט, הוא להוציא את שכר הלימוד מהמשוואה. למה שתדאגו לשכר הלימוד כשיש אותנו? 

על מלגת דן כבר שמעתם? חברת "דן" מחבקת את הסטודנטים ומציעה את כל החבילה: גם עבודה מסודרת כנהגי אוטובוס, גם משכורת חודשית וגם מלגה על סך 33,000 ₪.

 כך גם תוכלו להרוויח משכורת ולהפוך פלוס למינוס וגם להוריד מהראש את עניין השכר לימוד. 

לפרטים ולהרשמה מלגת "אלקטרו-דן": לחצו כאן>>

ויש לנו עוד הרבה מלגות בשבילכם: לחצו כאן>>

 

דין פרוטה כדין מאה

לפעמים אנחנו לא שמים לב לשקל יותר או 20 אג' פחות, כשאנחנו רוכשים מוצר. אנחנו חושבים לעצמנו "מה כבר השקל הזה ישנה?" אז זהו, שפה קבור הכלב. כוכבי החיסכון האמתיים, יודעים שאלוהים נמצא בפרטים הקטנים. בכל רכישה של מוצר שאתם עושים, תעשו השוואה של מחירים, תבדקו מה קורה בשוק, מה ההטבות שמגיעות לכם ואיפה אתם יכולים לחסוך. גם אם מדובר בכמה שקלים. מה אתם אומרים על 25 אג' הנחה לליטר בנזין בתור התחלה? החיסכון יכול להתחיל מהיום >> הזמינו בחינם את כרטיס ההנחה של דלק, ותוכלו להנות מהנחה בתדלוקים ומ-7% הנחה על מוצרים בחנויות מנטה. 

 

צאו וגלו שווקים חדשים

"להשקיע בבורסה" נשמע מפחיד, לא מוכר ומסובך, אבל למעשה את הפרקטיקה הבסיסית של שוק ההון אפשר ללמוד בכמה סרטונים פשוטים. השקעה בטוחה ויציבה בבורסה יכולה להיות אחלה תוספת למשכורת, ויש אינסוף מידע והדרכה ברשת על הנושא. לאמיצים ביניכם מומלץ להיכנס דווקא בתקופה שהבורסה יורדת חזק או אפילו נופלת, זה הזמן שבו 80% חוטפים רגליים קרות ובורחים ו-20% עושים כסף על כולם. ואם בהשקעות עסקינן, נדל"ן היא אחת הדרכים לחשוב ולתכנן את העתיד שלכם. בפרויקט הנדל"ן BE תוכלו לקנות דירה להשקעה במתחם המעונות בתל חי החל מ-485,000 ולקבל מימון לתואר אקדמי – לפרטים נוספים>>

 

גם כשמתפרעים אפשר לחסוך

הקיץ בשיאו, תקופת המבחנים ממש עוד שנייה נגמרת והנה הגיע הרגע לתכנן את ה-חופשה. בהתלבטות הקשה בין נופש בארץ לחו"ל, אתם מחליטים בסוף באופציה ב' ומתחילים במלאכה. דופקים כפולות בעבודה, עובדים חודש כמו מטורפים, סוגרים איזה בטן גב ביעד אקזוטי ושמים את כל הכסף שחסכתם על זה. נכון, מגיע לכם להנות-להתפנק-לאכול, ונכון שהייתה שנה קשה בלימודים, אבל רגע לפני שאתם טסים, תזכרו שגם בחו"ל אתם יכולים להשתמש בהטבות שלכם כסטודנטים ולא לשרוף את כל מה שחסכתם בקיץ. על כרטיס ISIC שמעתם? כרטיס סטודנט בינלאומי שמעניק למעלה מ-41,000 הטבות ביעדים שונים בעולם, ואתם יכולים להזמין אותו ולהתחיל לחסוך, גם בחו"ל>> 

 

♂︎ ♀︎ ⚥︎