אירועים

סטודנט הנדסאי הוא סטודנט לכל דבר!
מסתבר שהמכללה הטכנולוגית באר שבע החליטה שלא מתאים לה שלסטודנטים יש התאגדות, והפסיקה את העברת הכספים לחברות באגודה, אותם היא גובה כחלק משכר הלימוד שמועבר ישירות למוסד.
לא רק שהיא הפסיקה את העברת הכספים, היא גם זיכתה את חשבונות הסטודנטים מבלי להודיע לאגודה על ההחלטה.

אגודת הסטודנטים במוסד היא הגוף הסטודנטיאלי היחיד שמייצג את הסטודנט מול האקדמיה, בלעדיה הוא נשאר בלי גב, ואפילו יותר כשזה מגיע ללימודים במכללה טכנולוגית.
המכללות הטכנולוגיות אולי היוו בשורה של לימודים נגישים של מקצוע מבוקש, אבל בפועל, הסטודנטים ההנדסאים סובלים מאפליה מתמשכת בכל התחומים: תקצוב, קבלת מלגות, סטטוס חברתי, עיגון זכויות ועוד.
הסטודנטים ההנדסאים כפופים למה"ט, בניגוד לסטודנטים הלומדים באקדמיה וכפופים למל"ג,, ואז נוצר מצב שהם נופלים בין הכיסאות, כתוצאה מחוסר תיאום בין הרגולטורים.

הדבר הפך לתופעה גורפת שאנו לא נתעלם ממנה, כאשר אנחנו מקבלים עוד ועוד תלונות מסטודנטים וסטודנטיות במכללות נוספות בארץ, על זכויות שנפגעות על ידי המוסדות באופן קבוע.

כל הסטודנטים שווים בפני החוק וזכאים לממש את מלוא הזכויות שלהם, בהתאם לבחירתם החופשית וללא חשש מהתנכלות או פגיעה ע"י המוסד. דרישת המכללות לפיקוח על האגודה – הזויה ופוגעת בזכויות היסוד של הסטודנטים על פי חוק.

הסטודנטים ההנדסאים הם לא סוג ב'!
הפגיעה המתמשכת בזכויותיהם לא יכולה להמשך!
הצטרפו אלינו להפגנה במכללה הטכנולוגית באר שבע, כיכר המזרקה, ביום חמישי ה- 12.09.19 בשעה 10:00.

לידיעה המלאה>>

לחצו למעבר לאיוונט בפייסבוק>>