מלגות מטה והובלה

stars_left

מלגות מטה והובלה

 התאחדות הסטודנטים והסטודנטיות בישראל, באמצעות קרן איסתא ליינס ע”ש אלכסנדר גור אריה ז”ל, מפעילה מלגות על בסיס מעורבות חברתית בלבד, מלגות אלו אינן מוענקות על בסיס סוציו-אקונומי.

stars_right

פרויקט "דור העתיד" הוא יוזמה משותפת של התאחדות הסטודנטים הארצית, משרד החינוך, המשרד לשוויון חברתי, אקדמיית קהאן ועת הדעת, להעלאת מספר התלמידים הפונים ללימודי 5 יחידות מתמטיקה. הפרויקט מיועד לתלמידים בכיתות ט', לקראת המעבר לכיתה י' ולימודי היחידות, כאשר הלימוד יתבצע בבתי ספר, באמצעות הפלטפורמות האינטרנטיות של אקדמיית קהאן ועת הדעת וישולבו בו אסטרטגיות למידה חדשניות. אנו מחפשים ראשי צוותים לאזורים הבאים: ירושלים, חיפה וגוש דן.

ההרשמה פתוחה. להגשת מועמדות לחצו כאן.

תכנית משותפת של התאחדות הסטודנטים והסטודנטיות בישראל והאגודה למען הלהט"ב, הפועלת בגרעיני פעילות בקמפוסים.

למלגת רכז/ת

למלגת מנחי/ות גרעינים

תכנית משותפת של התאחדות הסטודנטים והסטודנטיות בישראל בשיתוף הסתדרות העובדים הכללית החדשה.

 

למלגת רכז/ת אזור

לפרטים והרשמה בקובץ PDF

للمعلومات أخرى وتفاصيل

למלגת דוברות ודיגיטל

לפרטים והרשמה בקובץ PDF

للمعلومات أخرى وتفاصيل

למלגת רכז/ת קמפוס

לפרטים והרשמה בקובץ PDF

פרויקט חדש של התאחדות הסטודנטים והסטודנטיות בשיתוף פר"ח, ללימודי ערבית מדוברת.

אין משרות פתוחות כרגע

נוכח המציאות בה האינטרנט הפך לכלי מרכזי להפצת האנטישמיות, ולאור מעורבותם של הסטודנטים בכלי מדיה זה, מתבקש כי סטודנטים ישראלים יהיו אלו אשר יובילו את המאבק באתרי האיבה באינטרנט.

התאחדות הסטודנטים והסטודנטיות בישראל מזמינה אתכם/ן לקחת חלק בתכנית למאבק באנטישמיות. במסגרת הפרויקט, יפעלו הסטודנטים ברשתות החברתיות על מנת למפות את אתרי האינטרנט ולפעול על מנת להסיר תכנים אלו מהרשת תוך הפרכת המידע השגוי המקיף את המדיה.

גייס/ת כספים לתכנית – מלגה בגובה 7,000 ₪. להגשת מועמדות לחץ כאן.

התאחדות הסטודנטים והסטודנטיות בישראל, יחד עם המשרד לשוויון חברתי מחפשים סטודנטים יוצאי אתיופיה למלגת סטודנטים למען אזרחים וותיקים – מיצוי זכויות לבני העדה האתיופית.

לפרטים והגשת מועמדות למלגת הובלת צוות לחץ כאן

icon_star