מלגות מטה והובלה

מלגות מטה והובלה

 התאחדות הסטודנטים והסטודנטיות בישראל, באמצעות קרן איסתא ליינס ע”ש אלכסנדר גור אריה ז”ל, מפעילה מלגות על בסיס מעורבות חברתית בלבד, מלגות אלו אינן מוענקות על בסיס סוציו-אקונומי.

תפקידי הריכוז של מלגת קטיף ישראלי לשנת תשע"ז. הקול הקורא מיועד לשני תפקידים – רכז/ת אזור ורכז/ת ממונה:

1. רכז/ת איזורי/ת (רכז/ת קבוצה): הרכז/ת אחראי/ת על כלל ההיבטים של פעילות קבוצת סטודנטים (בין 10-50 משתתפים) במקום עבודה מסוים, החל ממיון הסטודנטים לקבוצה, הכנת תכני לימוד והעברתם לקבוצה במהלך תקופת הקטיף ופיקוח על העבודה החקלאית.

2. רכז/ת ממונה (רכז מרחב צפון/דרום): הרכז/ת אחראי/ת על ריכוז וליווי מספר קבוצות באזור הצפון (גליל, גולן, העמקים) או הדרום (הערבה התיכונה, חבל אילות). החל ממיון הסטודנטים, תמיכה ברכזי הקבוצות (רגשית/לוגיסטית), ניהול לוגיסטי, העברת תכני לימוד בקבוצות והתנהלות מול החקלאים.

ההרשמה למלגות פתוחה. לפרטים נוספים ולהרשמה לחצו כאן.

לפרויקט "כאן גרים" דרוש עוזר מחקר לצורך תחקור ומישב התוכנית

תוכנית "כאן גרים" הינה תוכנית משותפת של משרד הבינוי והשיכון והתאחדות הסטודנטים והסטודנטיות בישראל והמשרד לשוויון חברתי. התוכנית מזמינה סטודנטים וסטודנטיות לקחת חלק בפרויקט מגורים חברתי וחדשני. במסגרת הפרויקט סטודנטים יתגוררו בבתיהם של אזרחים ותיקים תמורה 300 ₪ בחודש בלבד ויבצעו 160 שעות של פעילות חברתית עם האזרח/ית הוותיק/ה איתם הם גרים במהלך השנה תמורת מלגה.

ההרשמה פתוחה. להגשת מועמדות לחצו כאן.

פרויקט "דור העתיד" הוא יוזמה משותפת של התאחדות הסטודנטים הארצית, משרד החינוך, המשרד לשוויון חברתי, אקדמיית קהאן ועת הדעת, להעלאת מספר התלמידים הפונים ללימודי 5 יחידות מתמטיקה. הפרויקט מיועד לתלמידים בכיתות ט', לקראת המעבר לכיתה י' ולימודי היחידות, כאשר הלימוד יתבצע בבתי ספר, באמצעות הפלטפורמות האינטרנטיות של אקדמיית קהאן ועת הדעת וישולבו בו אסטרטגיות למידה חדשניות. אנו מחפשים ראשי צוותים לאזורים הבאים: ירושלים, חיפה וגוש דן.

ההרשמה פתוחה. להגשת מועמדות לחצו כאן.

תכנית משותפת של התאחדות הסטודנטים והסטודנטיות בישראל והאגודה למען הלהט"ב, הפועלת בגרעיני פעילות בקמפוסים.

למלגת רכז/ת

למלגת מנחי/ות גרעינים

תכנית משותפת של התאחדות הסטודנטים והסטודנטיות בישראל בשיתוף הסתדרות העובדים הכללית החדשה.

 

למלגת רכז/ת אזור

לפרטים והרשמה בקובץ PDF

للمعلومات أخرى وتفاصيل

למלגת דוברות ודיגיטל

לפרטים והרשמה בקובץ PDF

للمعلومات أخرى وتفاصيل

למלגת רכז/ת קמפוס

לפרטים והרשמה בקובץ PDF

פרויקט חדש של התאחדות הסטודנטים והסטודנטיות בשיתוף פר"ח, ללימודי ערבית מדוברת.

אין משרות פתוחות כרגע

נוכח המציאות בה האינטרנט הפך לכלי מרכזי להפצת האנטישמיות, ולאור מעורבותם של הסטודנטים בכלי מדיה זה, מתבקש כי סטודנטים ישראלים יהיו אלו אשר יובילו את המאבק באתרי האיבה באינטרנט.

התאחדות הסטודנטים והסטודנטיות בישראל מזמינה אתכם/ן לקחת חלק בתכנית למאבק באנטישמיות. במסגרת הפרויקט, יפעלו הסטודנטים ברשתות החברתיות על מנת למפות את אתרי האינטרנט ולפעול על מנת להסיר תכנים אלו מהרשת תוך הפרכת המידע השגוי המקיף את המדיה.

גייס/ת כספים לתכנית – מלגה בגובה 7,000 ₪. להגשת מועמדות לחץ כאן.

התאחדות הסטודנטים והסטודנטיות בישראל, יחד עם המשרד לשוויון חברתי מחפשים סטודנטים יוצאי אתיופיה למלגת סטודנטים למען אזרחים וותיקים – מיצוי זכויות לבני העדה האתיופית.

לפרטים והגשת מועמדות למלגת הובלת צוות לחץ כאן