מלגות

מלגות של התאחדות הסטודנטים

 התאחדות הסטודנטים והסטודנטיות בישראל, באמצעות קרן איסתא ליינס ע”ש אלכסנדר גור אריה ז”ל, מפעילה מלגות על בסיס מעורבות חברתית בלבד, מלגות אלו אינן מוענקות על בסיס סוציו-אקונומי.

מלגות של התאחדות הסטודנטים

 התאחדות הסטודנטים והסטודנטיות בישראל, באמצעות קרן איסתא ליינס ע”ש אלכסנדר גור אריה ז”ל, מפעילה מלגות על בסיס מעורבות חברתית בלבד, מלגות אלו אינן מוענקות על בסיס סוציו-אקונומי.

סטודנטים למען אזרחים ותיקים
סטודנטים למען אזרחים ותיתקים

מלגה על סך 2,500 ש"ח בתמורה ל-60 שעות פעילות.

תכנית משותפת של התאחדות הסטודנטים והסטודנטיות בישראל והמשרד לשוויון חברתי המשלבת עשייה של סטודנטים ואזרחים ותיקים. מטרת התכנית הינה העמקת הקשר בין צעירים לאזרחים ותיקים מתוך רצון לחזק את מעמדם של האזרחים הוותיקים בחברה הישראלית. התכנית מבוססת על מפגשים שבועיים בהם סטודנטים בעלי זיקה לתחום המוסיקלי, ינחו קבוצות של אזרחים ותיקים. פעילות הקבוצה תנוע סביב האזנה משותפת למוזיקה במערך הקבוצתי ככלי המאפשר יצירת קשר, העלאת זיכרונות וחיזוק תחושות שייכות. בכל שבוע יתמקד הסטודנט במוזיקה מחיי אחד המשתתפים בדגש על הרקע המוזיקלי ממנו הוא מגיע.  הפעילות תתקיים במרכזי יום לקשיש הפועלים משעות הבוקר ועד הצהריים, כאשר כל סטודנט ידריך קבוצה של ותיקים.

תתאפשר מלגה כפולה (עד 120 שעות למלגה על סך 5,000 ש"ח)

ההרשמה לסמסטר ב' פתוחה – הירשמו עכשיו

מלגה על סך 5,000 ש"ח תוענק על קיום 120 שעות פעילות שנתיות

התאחדות הסטודנטים והסטודנטיות בישראל, יחד עם המשרד לשוויון חברתי, מפעילים את תכנית המלגות "סטודנטים למען אזרחים ותיקים – בירור זכויות ליוצאי אתיופיה". מטרת הפרויקט הינה חיבור בין דורי באמצעות סיוע לאזרחים ותיקים יוצאי אתיופיה בבירור זכויותיהם. מלגאי הפרויקט יעברו הכשרה מקצועית, טרם הפעילות, ויקיימו ימי בירור זכויות במרכזי יום ומרכזים קהילתיים שונים וכן ילוו את האזרחים הוותיקים לאורך התהליך.

ההרשמה פתוחה להרשמה לחצו כאן

מלגה על סך 2,500 ש"ח בתמורה ל­-60 שעות פעילות

תכנית משותפת של התאחדות הסטודנטים והסטודנטיות בישראל והמשרד לשוויון חברתי המשלבת עשייה של סטודנטים ואזרחים ותיקים. מטרת התכנית הינה העמקת הקשר בין צעירים לאזרחים ותיקים מתוך רצון לחזק את מעמדם של האזרחים הוותיקים בחברה הישראלית. מטרת פרויקט הינה הקמת קבוצת תאטרון קהילתי, המשלב בין סטודנטים מתחום אומנויות הבמה לבין אזרחים וותיקים. במסגרתו, מעלים המשתתפים חומרים אישיים הנוגעים לעולמם, מתנסים בתאטרון ובדינמיקה קבוצתית ולבסוף מעבדים את החומרים לכדי הצגה המועלית בפני הקהילה המקומית. הפעילות תתקיים במרכזי יום לקשיש הפועלים משעות הבוקר ועד הצהריים, כאשר כל סטודנט ידריך קבוצה של ותיקים.

תתאפשר מלגה כפולה (עד 120 שעות למלגה על סך 5,000 ש"ח)

ההרשמה לסמסטר ב' פתוחה- הירשמו עכשיו

מלגה על סך 5,000 ש"ח בתמורה ל-120 שעות פעילות.

תכנית משותפת של התאחדות הסטודנטים והסטודנטיות בישראל והמשרד לשוויון חברתי המשלבת עשייה של סטודנטים ואזרחים ותיקים. בישראל ישנם כ­200,000 ניצולי שואה. רבים מהם אינם מוכרים לרשויות המדינה או לקרנות הסיוע ותפקידנו הוא להגיע אל כל הניצולים ולסייע בידם לממש את זכויותיהם. מטרת הפרויקט נחלקת לשני מישורים: האחד, סיוע בבירור זכויות ניצולי השואה המגיעות להם על­פי חוק ובמקרים רבים הם כלל לא מודעים לקיומן. במישור השני, איסוף סיפוריהם האישיים של הניצולים במטרה לשמר את הזיכרון ולעצב את תודעת החברה הישראלית. אופי הפעילות – לאחר ההכשרה, יקבל כל סטודנט רשימת ניצולים מהרכז האזורי ויחל בפעילותו עם הניצולים. הפעילות תיעשה בתיאום עם הניצול בהתאם לנוחיות הסטודנט.

ההרשמה פתוחה. לפרטים נוספים ולהרשמה לחץ כאן.

מלגה על סך 8,000 ש"ח בתמורה ל-160 שעות פעילות.

משרד הבינוי והשיכון והתאחדות הסטודנטים והסטודנטיות בישראל, בשיתוף המשרד לשוויון חברתי, מזמינים אתכם/ן לקחת חלק בפרויקט מגורים חברתי וחדשני. במסגרת הפרויקט סטודנטים יתגוררו בבתיהם של אזרחים ותיקים תמורה 300 ₪ בחודש בלבד ויבצעו 160 שעות של פעילות חברתית עם האזרח/ית הוותיק/ה איתם הם גרים במהלך השנה תמורת מלגה.

ההרשמה סגורה

60 שעות פעילות שנתיות בתמורה ל-2,500 ש"ח

תכנית משותפת של התאחדות הסטודנטים והסטודנטיות בישראל והמשרד לשוויון חברתי המשלבת עשייה של סטודנטים ואזרחים ותיקים. מטרת התכנית הינה העמקת הקשר בין צעירים לאזרחים ותיקים מתוך רצון לחזק את מעמדם של האזרחים הוותיקים בחברה הישראלית. מטרת הפרויקט היא ליצור מערך חונכות לאזרחים ותיקים בדרך של מתן הרצאות לא פורמליות. את מערך החונכות יפעילו סטודנטים ממגוון הפקולטות השונות. אלו יעבירו הדרכה לציבור האזרחים ותיקים בתחומים הקשורים לתחום הלימודים שלהם, באם יתאפשר, ואם לא תהיה ההדרכה בתחומי האקטואליה. הפעילות תתקיים במרכזי יום לקשיש הפועלים משעות הבוקר ועד הצהריים, כאשר כל סטודנט ידריך קבוצה של ותיקים.

תתאפשר מלגה כפולה (עד 120 שעות למלגה על סך 5,000 ש"ח)

להרשמה לחצו כאן

מלגה על סך 2,500 ש"ח בתמורה ל-60 שעות פעילות.

תכנית משותפת של התאחדות הסטודנטים והסטודנטיות בישראל והמשרד לשוויון חברתי המשלבת עשייה של סטודנטים ואזרחים ותיקים. מטרת התכנית הינה העמקת הקשר בין צעירים לאזרחים ותיקים מתוך רצון לחזק את מעמדם של האזרחים הוותיקים בחברה הישראלית. מטרת הפרויקט היא לצמצם את הפער הדיגיטלי באמצעות שיח בין­דורי לאפשר לכל אזרח ותיק נגישות לעולם המחשבים. את מערך החונכות יפעילו סטודנטים ממגוון הפקולטות השונות, אלו יעבירו הדרכה לציבור האזרחים ותיקים בתחום המחשבים. הפעילות תתקיים במרכזי יום לקשיש הפועלים משעות הבוקר ועד הצהריים, כאשר כל סטודנט ידריך קבוצה של ותיקים.

תתאפשר מלגה כפולה (עד 120 שעות למלגה על סך 5,000 ש"ח)

ההרשמה לסמסטר ב' פתוחה. הירשמו עכשיו.

מלגה על סך 5,000 ש"ח בתמורה ל-120 שעות פעילות.

תכנית משותפת של התאחדות הסטודנטים והסטודנטיות בישראל והמשרד לשוויון חברתי המשלבת עשייה של סטודנטים ואזרחים ותיקים. מטרת התכנית הינה העמקת הקשר בין צעירים לאזרחים ותיקים מתוך רצון לחזק את מעמדם של האזרחים הוותיקים בחברה הישראלית. מטרת הפרויקט הינה יצירת חיבור בין ציבור הסטודנטים לבין ציבור האזרחים הוותיקים דרך אומנות. התכנית מבוססת על מפגשים שבועיים בהם יעשירו סטודנטים מתחום האומנות, באמצעות כלים שרכשו בלימודיהם, את ציבור האזרחים הוותיקים במרכזי היום. הפעילות תתקיים במרכזי יום לקשיש הפועלים משעות הבוקר ועד הצהריים, כאשר כל סטודנט ידריך קבוצה של ותיקים.

ההרשמה סגורה

מלגה של 5,000 ₪ תינתן עבור 120 שעות פעילות

הקרן לרווחה לנפגעי השואה והתאחדות הסטודנטים בישראל, מפעילות יחד פרויקט משותף לליווי חברתי לניצולי שואה, במימון הקרן הצרפתית FMS.  במסגרת הפרויקט סטודנטים מבצעים ליווי חברתי לשני ניצולי שואה לאורך שנת הלימודים בסך פעילות כולל של 120 שעות בשנה. המפגשים יתקיימו בביתם של ניצולי השואה.

שימו לב הפרויקט יתקיים בערים – חיפה והקריות, כרמיאל, חולון, בת ים, ראשון לציון, אשקלון ואזור שדרות בלבד!

ההרשמה סגורה

סטודנטים למען סטודנטים

מטרת פרויקט חינוך פיננסי היא להעלות את המודעות לחשיבותה של התנהלות פיננסית מושכלת ונבונה ואת השיח הכלכלי.

הפרויקט בא להגביר את תחושת המסוגלות של הסטודנטים להתמודד באחריות עם תקציב אישי מצומצם לאורך שנותיהם באקדמיה ובהמשך. התכנית פועלת כפעילות חינוכית בקמפוסים, מועברת ע"י סטודנטים למען סטודנטים יוצרת אוריינות פיננסית ומעלה שאלות בקשר לאחריות פיננסית אישית בתוך המציאות הכלכלית-חברתית בישראל. במסגרת הפרויקט, המלגאים יעבירו בקמפוסים שלהם סדנאות להתנהלות כלכלית נכונה.

המלגה מתפרסת לאורך שנת הלימודים תשע"ז, בהיקף של עד 120 שעות. על 120 שעות מלגה המלגאי יקבל 6,500 ש"ח.

קריטריונים לקבלה: 

* סטודנט/ית באחד המוסדות הבאים – מכללת בית ברל, מכללת רופין, מכללת כנרת ומכללת אורנים.
* בעל/ת יכולות ביטוי גבוהות.
* בעל/ת נסיון בהדרכה.
* זיקה לנושא ומוטיבציה לשינוי.
* רקע בפעילות חברתית – יתרון.
* סטודנט/ית בעל/ת מודעות והבנה בתחומים פיננסים – יתרון משמעותי.
תאריך אחרון להגשת מועמדות – 22.12.16

תכנית משותפת של התאחדות הסטודנטים והסטודנטיות בישראל והאגודה למען הלהט"ב, הפועלת בגרעיני פעילות בקמפוסים.

ההרשמה לתפקידי מטה והובלה פתוחה, לפרטים לחצו כאן

תכנית משותפת להתאחדות הסטודנטים והסטודנטיות בישראל וארגון מסד נכויות בג'וינט ישראל.

ההרשמה לתפקידי מטה והובלה פתוחה, לפרטים לחצו כאן

תכנית משותפת של התאחדות הסטודנטים והסטודנטיות בישראל בשיתוף הסתדרות העובדים הכללית החדשה.

ההרשמה לתפקידי מטה והובלה פתוחה, לפרטים לחצו כאן

מלגות של התאחדות הסטודנטים בשיתוף פר''ח

מלגה על סך 6,500 ש"ח בתמורה ל-100 שעות פעילות.

סטודנטים דוברי השפה הערבית ברמת שפת אם, ישמשו כמורים לסטודנטים שאינם דוברי ערבית, אך לומדים מקצועות שירותיים כמו (רפואה, סיעוד, רוקחות, עבודה סוציאלית ועוד) אשר נדרשים במסגרת עבודתם למפגשים בין תרבותיים. הלימודים יערכו במתכונת סמסטריאלית בקבוצות קטנות (עד 5 סטודנטים לכל מורה), כאשר כל קורס יועבר ברמה שונה. בנוסף יתקיימו במהלך השנה סיורים וימי עיון בנושא.

ההרשמה סגורה

מלגה על סך 6,500 ש"ח בתמורה ל-120 שעות פעילות.

מטרת הפרויקט היא העלאת המודעות בקרב סטודנטים לחשיבות של התנהלות פיננסית מושכלת ונבונה. לאפשר להם התמודדות אחראית עם סכום מצומצם  והקניית דפוסי התנהלות כלכליים המותאמים לצורכיהם. התכנית תפעל כפעילויות חינוכיות בקמפוסים, תועבר על ידי סטודנטים למען סטודנטים ובמרכזה יצירת אוריינות פיננסית בקרב המשתתפים ומודלים של התנהלות מיטבית בתוך המערכת הכלכלית-חברתית. בכל קמפוס יגויסו סטודנטים מנחים שיעבירו את תכנית הדרכה שתבנה על ידי גוף מקצועי. הדרכות אלו יהיו במתווה של קורסים קצרים, בהתאם לתכנית העבודה שתיבנה וכל סטודנט יעביר מספר קורסים.

ההרשמה סגורה

מלגה על סך 6,500 ש"ח בתמורה ל-120 שעות פעילות.

תכנית "היא-טק" בשיתוף התאחדות הסטודנטים והסטודנטיות בישראל ופר"ח, פועלת במטרה לקדם נשים למקצועות הטכנולוגיים. במסגרת התכנית יחנכו סטודנטיות ממקצועות מדעיים, תלמידות תיכון ויסייעו להן בלימוד המקצועות לבגרות. יחד הן יעברו סדנאות בנושאים של מדע וטכנולוגיה והעצמה נשית, ויפגשו עם נשים מובילות בתחום. במהלך שנת החונכות על החונך לקיים שני מפגשים שבועיים עם החניך, בני שעתיים כ"א, ככל הניתן בימים ובשעות קבועים. התכנית תפעל במקומות הבאים: באר שבע, כפר יאסיף, איכסאל, יפיע וחיפה (בישובים הערבים הפעילות פתוחה לתושבי הכפר בלבד)

*התכנית מיועדת לסטודנטיות בלבד*

ההרשמה סגורה

מלגה על סך 6,500 ש"ח בתמורה ל-100 שעות פעילות.

תכנית "בשביל הדיאלוג" היא תכנית בשיתוף התאחדות הסטודנטים ופר"ח במסגרתה סטודנטים יהודים וערבים הלומדים במוסדות המוכרים להשכלה הגבוהה פועלים בחטיבות ביניים יהודיות וערביות תוך העברת סדנאות. התכנית בנויה מרצף של מערכי שיעור הדנים בחוק, בזכויות, בגבולות והגבלות, בתקשורת ועוד. אנו רואים בתכנית אפשרות ליצור שיח מודע ומושכל בתוך בית הספר על תכנים שהתלמידים נחשפים אליהם מדי יום, בחדשות, ברשתות החברתיות ובינם לבין עצמם. לא פעם בני הנוער נחשפים לשיח תקשורתי החברתי אלים וכוחני, הרשתות החברתיות הינן מרחבים חופשיים להבעת דעות בהן מתפרסמות לעיתים תכופות דעות גזעניות ומפלות. התכנית מעודדת את התלמידים ללמוד לחשוב בצורה ביקורתית אשר מעלה את המודעות לשיח חברתי מווסת, כאשר נושא הגזענות והאפליה רלוונטי היום יותר מתמיד.

התפקיד כולל:

הנחיית קבוצות תלמידי חטיבות ביניים בנושאי מניעת אפליה ומאבק בגזענות ויצירת שיח פתוח.

הפעילות תתבצע בזוגות.

ההרשמה סגורה

מלגות לפעילות ברשתות חברתיות

מלגה על סך 6,000 ש"ח בתמורה ל-192 שעות פעילות.

בשנים האחרונות, אנו עדים להתגברות גילויים אנטי-ישראלים, הפגנות והצהרות על החרמת ישראל, חלקם הארי בהשפעת ה-BDS. נוכח המציאות, בה האינטרנט הפך לכלי מרכזי להפצת תכנים אנטי-ישראלים ולאור מעורבותם של הסטודנטים בכלי מדיה זה, מתבקש כי סטודנטים ישראלים יהיו אלו אשר יובילו את המאבק בהפצת תכני BDS ברשת.

התאחדות הסטודנטים והסטודנטיות בישראל מזמינה אתכם/ן לקחת חלק בתכנית למאבק ב BDS. במסגרת הפרויקט יפעלו הסטודנטים במדיה האינטרנטית במטרה לנטר ולפעול להסרתם של תכני BDS יחד עם מעקב ומחקר על הארגון ופעילותו.

במסגרת הקריטריונים לקבלת מלגה:

 1. סטודנטים הלומדים במוסד אקדמי מוכר.
 2. אנגלית ברמה גבוהה (קריאה וכתיבה).
 3. יתרון לסטודנטים דוברי שפות זרות: ספרדית, הולנדית, פינית, דנית ונורווגית.

ההרשמה סגורה

מלגה על סך 6,000 ש"ח בתמורה ל-192 שעות פעילות.

נוכח המציאות, בה האינטרנט הפך לכלי מרכזי להפצת האנטישמיות ולאור מעורבותם של הסטודנטים בכלי מדיה זה, מתבקש כי סטודנטים ישראלים יהיו אלו אשר יובילו את המאבק באתרי האיבה באינטרנט.

התאחדות הסטודנטים והסטודנטיות בישראל מזמינה אתכם לקחת חלק בתכנית למאבק באנטישמיות. במסגרת הפרויקט יפעלו הסטודנטים ברשתות החברתיות על מנת למפות את אתרי האינטרנט האנטישמיים ולפעול על מנת להסיר תכנים אלו מהרשת תוך הפרכת המידע השגוי המקיף את המדיה.

 

במסגרת הקריטריונים לקבלת מלגה:

 1. סטודנטים הלומדים במוסד אקדמי מוכר.
 2. אנגלית ברמה שפת אם.
 3. סטודנטים בעלי היכרות מוכחת בניו-מדיה, כריית מידע, יצירת תוכן ושיווק ברשת.
 4. יתרון לדוברי שפות זרות.

ההרשמה לשנת תשע"ז תיפתח בחודש אוקטובר

מלגות לפעילות עם תלמידים ובני נוער
פעילות עם ילדים ובני נוער

מלגה על סך 5,000 ש"ח בתמורה ל-120 שעות פעילות.

פרויקט "דור העתיד" הוא יוזמה משותפת של התאחדות הסטודנטים הארצית, משרד החינוך, המשרד לשוויון חברתי, אקדמיית קהאן ועת הדעת, להעלאת מספר התלמידים הפונים ללימודי 5 יחידות מתמטיקה. הפרויקט מיועד לתלמידים בכיתות ט', לקראת המעבר לכיתה י' ולימודי היחידות, כאשר הלימוד יתבצע באמצעות הפלטפורמות האינטרנטיות של אקדמיית קהאן ועת הדעת וישולבו בו אסטרטגיות למידה חדשניות. הפעילות תתבצע בבתי הספר במקומות הבאים: ירושלים, גוש דן, חיפה. התכנית מיועדת לסטודנטים בוגרי 5 יחידות מתמטיקה, היקף השעות כולל הכשרה, נסיעות, מפגשי צוות ופעילות בבתי הספר.

ההרשמה פתוחה. לפרטים נוספים ולהרשמה לחץ כאן.

מלגה על סך 2,000 ש"ח בתמורה ל-60 שעות פעילות.

הסטודנטיות תשתתפנה בתוכנית העשרה הכוללת תכני מנהיגות, יישוב סכסוכים, דיאלוג ישראלי-פלסטיני, וכן התנסות בהדרכה וליווי קבוצות ילדות במסגרת פרויקט חינוך לשלום באמצעות כדורגל. הסטודנטיות יפעלו ביישובים הבאים: באר שבע, שדרות, ראשון לציון, מבשרת ציון, ירושלים ובית שמש. ההשתתפות בפרויקט מותנית במעבר ראיון אישי, מתוך המועמדות תבחר סטודנטית לתפקיד של רכזת הפרויקט (עבור מלגה של 90 שעות).

ההרשמה סגורה

מלגה על סך 2,500 ש"ח בתמורה ל-60 שעות פעילות.

"מרכז פרס לשלום", בשיתוף התאחדות הסטודנטים והסטודנטיות הארצית, מזמין סטודנטים/יות לקחת חלק בתכנית מנהיגות באמצעות ספורט בשיתוף הקרנותLaureus  ו- USAID. הסטודנטים/יות שישתתפו בפרויקט ייהנו מתכנית העשרה הכוללת תכני מנהיגות, יישוב סכסוכים, דיאלוג יהודי- ערבי, ישראלי-פלסטיני, וכן התנסות בהדרכה וליווי קבוצות ילדים/ות במסגרת פרויקט חינוך לשלום באמצעות כדורגל

הפרויקט יתקיים בין החודשים ינואר – דצמבר 2017, ללא חודשי הקיץ. חלקה הראשון של התוכנית יוקדש להיכרות, דיאלוג והכשרה. בחלקה השני, הסטודנטים והסטודנטיות יתכננו ויוציאו לפועל פרויקט חינוך לשלום באמצעות ספורט בבתי ספר ברחבי הארץ. התוכנית תאפשר למשתתפיה להכיר אלו את אלו ולעסוק בתחומי תוכן של דו- קיום ומעורבות חברתית, תיאורטית ומעשית כאחד. כך יקבלו את הכלים להתחזק כשגרירים ושגרירות של שינוי חברתי ושוויון.

במסגרת הקריטריונים לקבלת מלגה:

 1. סטודנטים/יות לתואר ראשון/ שני, אשר צפויים לסיים את לימודיהם לא לפני ינואר 2018.
 2. ניסיון בהדרכה או השתתפות בפרויקטים חינוכיים. ניסיון מתחום הספורט- יתרון.
 3. ניסיון בהדרכה או השתתפות בפרויקטים של חיים משותפים- יתרון.
 4. יכולת עבודה בצוות.
 5. השתתפות בכלל הסדנאות ותוכניות העשרה.
 6. השתתפות בסמינר הכשרה. 24-25/2

ההרשמה פתוחה. הירשמו עכשיו

פרויקטים נוספים

מלגה על סך 5,000 ש"ח בתמורה ל-80 שעות פעילות.

התאחדות הסטודנטים והסטודנטיות בישראל, עיריית ירושלים ושטראוס, מפעילים את תכנית המלגות "בריא בעיר", שמטרתה לקדם אורח חיים בריא ותזונה נכונה בעיר ירושלים, יחד עם פיתוח מנהיגות סטודנטיאלית.

במסגרת התכנית יפעל צוות של עשרה סטודנטים במנהלים הקהילתיים השונים בעיר, ויקדם יחד עימם תכניות ארוכות טווח בתחום. המלגה מיועדת לסטודנטים הלומדים או מתגוררים בעיר ירושלים בלבד!

ההרשמה סגורה

התאחדות הסטודנטים והסטודנטיות בישראל בפרויקט משותף עם עמותת ליונס ישראל המחלקת מלגות מקרן רכוולסקי.
במסגרת הפרויקט מעניקים סטודנטים עזרה חברתית ולימודית למגוון אוכלוסיות רחב מכל הגילאים, עם דגש על סיוע לאנשים ומשפחות נזקקות.
המלגה בגובה 10,000 ש"ח . הסטודנט יתבקש לתרום 50 שעות פעילות.

דרישות:
-המלגה מיועדת עבור סטודנטים וסטודנטיות ממדעי הטבע בלבד! (פירוט המקצועות המלא בדף ההרשמה).
-מלגת מצטיינים: ממוצע שנתי של 85 ומעלה, יש לצרף גיליון ציונים.
-המלגה פתוחה עבור סטודנטים לתואר ראשון בשנה ב' ומעלה ולתארים
מתקדמים נצרכים.
-חובה לצרף קו"ח ולמלא את המסמך המצורף מטה (*) על מנת שהבקשה תטופל.
-הקבלה למלגה מותנית במעבר ראיון אישי והשתתפות ביום ההכשרה לתוכנית אשר יערכו במהלך חודש דצמבר.

ההרשמה סגורה

מלגה על סך 3,000 ש"ח בתמורה לפעילות בחודשים יוני-אוקטובר.

"קטיף ישראלי" הנו מיזם המשותף למשרד החקלאות ופיתוח הכפר והתאחדות הסטודנטים והסטודנטיות בישראל, המשלב בין הצורך של הסטודנטים בעבודה בקיץ, לבין הצורך של החקלאי בידיים עובדות בעונה הבוערת של הקטיף, ומעניק לסטודנט הזדמנות להשתתף בתכנית המשלבת עבודה לצד לימודי ציונות, יהדות, חקלאות וחברה. תכנית "קטיף ישראלי" מספקת מענה הן לצרכי החקלאים והן לצרכי הסטודנטים. עבור החקלאים מספקת התכנית כוח עבודה מחויב ואיכותי ואילו עבור הסטודנטים מספקת התכנית מסגרת המאפשרת להתפרנס במקביל לחוויה ערכית. כ-300 מלגות יוענקו לסטודנטים על סך 3,000 ₪ על פעילות בחודשים יוני-אוקטובר

ההרשמה סגורה

banner_milgapo@2x

במאגר תוכלו למצאו מלגות נוספות